Informace o materiálu

 

CO JE ALUDŘEVO:

nová varianta obkladového materiálu do exteriéru, který poskytuje zákazníkům 100% bezúdržbovost na - fasády, ploty a terasy a pod. Vyznačuje se skutečnými realistickými dekory dřevěných, ale také nedřevěných materiálů. Náš výrobek který preferujeme je vyroben z moderního stavebního materiálu z hliníku, který nepodléhá vlivu venkovního prostředí a zaručuje tak skutečně dlouhodobou, až několikagenerační životnost a přitom neztrácí svoji funkční ani designovou hodnotu.

 

FASÁDY - PLOTY - TERASY

Pro ty kteří chtějí trvalou kvalitu bez údržby a bez kompromisů


OBKLAD Z ALUDŘEVA

Standardně dodáváme několik typů obložení z Aludřeva a celkem tři typy jejich povrchové úpravy, kdy v každé jednotlivé variantě povrchové úpravy

je na výběr z mnoha barevných dekorativních povrchů v imitaci dřeva.

Navíc je možno dodat také velmi zajímavé nedřevěné dekory. Veškeré informace o obkladech lze najít v sekci O VÝROBKU - CHARAKTERISTIKA

 

Umíme dodat, na přání zákazníka, různé individuální fasádní profily dle jeho specifického poždavku, min. objednávkové

množství je závisle od tvaru profilu,  v každém případě je min. 60m2 plochy obkladu.


Dokážeme také vytvořit různorodou (mixovanou) barevnost profilů pro výsledný  "extra" přírodní efekt fasády - obrázek vlevo, na základě individuálně připravených barevných vzorků z výroby - obrázek uprostřed.

Standardní variantou obkladů z aludřeva je ovšem imitace běžného dřevěného obkladu povrchově upraveného barevným nátěrem jako je tomu na obrázku vpravo.

 

 

aludřevo = žádné různobarevné fleky, žádná oxidace a stárnutí fasády a to vše bez údržby


 

 

Fasádní obložení z Aludřeva funguje bez údržby, na fotografii je vidět, že revitalizace dřevěného obkladu není vůbec jednoduchá záležitost.

 

obklad ze dřeva - obklad z aludřeva

 

TERASY, VENKOVNÍ PODLAHY

 

 

Terasové profily z aludřeva jsou vhodné na tzv. „balkonové terasy“ to jsou balkóny, lodžie, zimní zahrady a terasové plochy kde se chodí v čisté domácí obuvi, nebo alespoň které nejsou užívány v obuvi ve které se běžně chodí po venkovním prostředí. Pohledová plocha profilu je odolná venkovnímu klimatu, není ovšem jako většina materiálů odolná proti hrubému mechanickému namáhání. Zahradní nábytek a další používané vybavení lze jednoduše opatřit  gumovými podložkami, které povrch podlahy dostatečně ochrání, pod. jako v interiéru.

 

Velkou výhodou je možnost montáže terasy z aludřeva na stávající terasu, bez nutnosti odstranění původní krytiny, jelikož její celková výška může být už od 2,5cm.

 

Terasy z aludřeva, jako jedniné mezi podobnými materiály, nemají žádné mezery a tvoří souvislou plochu podobně jako laminátové podlahy.


 

Naši prezentaci uvádíme také na webu: hliníkové plabuky , hliníková fasáda