nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0
KATALOG ALUBEK +420 603 183 651
RESTAURACE NA ČERPACÍCH
STANICÍCH BENZINA
Vytváříme originální obkladové profily - alubky, jako náhradu za klasické dřevěné obklady podle požadavku architekta s ohledem na specifické požadavky a charakter konkrétní budovy. Absolutní výhodou je certifikace alubek jako nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0.
VÍCE INFORMACÍ
BYTOVÝ DŮM LIBEREC - HODKOVICE
Provádíme realizace bezúdržbových fasádní obkladů z alubek na nové bytové domy, případně také rekonstrukce původních dřevěných obkladů, které je potřeba revitalizovat. Alubky jsou skvělé řešení kdy odpadají jakékoliv nákady na údržbu na několik desetiletí. Ideální jsou tak pro bytová družstva případně majitelů bytových domů. Pochopitelně velkou výhodou je jejich certifikace "Reakce na oheň A2- s1, d0", kdy je možné použití dřevěného obkladu i na domech kde to kvůli požárním předpisům nelze.
VÍCE INFORMACÍ
RODINNÝ DŮM BOSKOVICE
Dodáváme alubky na provádění provětrávaných fasád rodinných domů, které jsou obvzláště vhodné pro dříve postavené špatně odizolované domy, případně na vylepšení vzhledu nových r. domů. Alubky jsou také ideální způsob jak obložit štíty, římsy případně arkýře střech na místo dřevěných palubek, jelikož odpadá veškerá údržba na obtížně dostupných místech.
VÍCE INFORMACÍ
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE
Spolupracujeme s architekty na vytvářění individuálních typů obkladových alubek tvarem i barevnými dekory pro realizace fasád na veřejné stavby - školy, sportovní haly, kulturní domy, domovy důchodců a pod. Také u těchto staveb je nespornou výhodou nehořlavost našich alubek s certifikací reakce na oheň A2- s1, d0, což umožňuje v mnoha případech provést realizaci dřevěné fasády i v místě kde je požadován, z hlediska požární bezpečnosti, nehořlavý materiál.
VÍCE INFORMACÍ
KOMERČNÍ OBJEKTY
Designové fasádní obklady dle zadání architekta. Náhrada za dřevěné obklady pro splnění požárních předpisů.
BYTOVÉ DOMY
Fasádní obklady na nově stavěné bytové domy a rekonstrukce původních dřevěných obkladů za bezúdržbové alubky.
RODINNÉ DOMY
Provětrávané fasády domů, obklady štítů, podbití střech domů, plotové výplně ve stejném dekoru jako fasádní obklady.
OBECNÍ OBJEKTY
Zajištění výroby a realizace individuálních fasádních obkladů dle architektonických studií a projektů veřejných staveb.

Zaslání informativní poptávky

Vážení, pokud Vás naše nabídka alubek oslovila, a máte zájem o získání nezávislé informativní nabídky nebo jen požadujete, abychom Vás kontaktovali za účelem konzultace, doporučujeme vyplnit níže uvedený formulář. Po vyplnění požadovaných údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat a sdělíme Vám co vše budeme potřebovat vědět k vypracování informativní nabídky. Po obdržení podkladů Vám na Váš uvedený e-mail informativní nabídku v krátké době zašleme. Podmínkou je uvedení Vašeho tel. čísla pro případnou telefonickou konzultaci k Vaší poptávce. Předem jen upozorňujeme, že na poptávky zaslané bez uvedeného telefonního spojení nijak nereagujeme. Prosíme uveďte u Vašeho jména také místo Vašeho bydliště (stačí jen obec) moc děkujeme.

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE

 

Tento formulář mohou využít také zájemci kteří by rádi zakoupili náš materiál Alubky za výhodnější ceny. Je to v určitých případech reálné, zejména pokud dodáváme zákazníkovi větší množství alubek, nebo pokud se Váš dům nebo jiná nemovitost jeví jako vhodný objekt pro naši referenci značky Aludřevo. Reálné je i zakoupení naopak menšího množství za výhodnější ceny, např. výprodejový materiál. Bez poptávky není nabídky.