RESTAURACE NA ČERPACÍCH
STANICÍCH BENZINA
Vytváříme originální obkladové profily - alubky, jako náhradu za klasické dřevěné obklady podle požadavku architekta s ohledem na specifické požadavky a charakter konkrétní budovy. Absolutní výhodou je certifikace alubek jako nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0.
VÍCE INFORMACÍ
BYTOVÝ DŮM LIBEREC - HODKOVICE
Provádíme realizace bezúdržbových fasádní obkladů z alubek na nové bytové domy, případně také rekonstrukce původních dřevěných obkladů, které je potřeba revitalizovat. Alubky jsou skvělé řešení kdy odpadají jakékoliv nákady na údržbu na několik desetiletí. Ideální jsou tak pro bytová družstva případně majitelů bytových domů. Pochopitelně velkou výhodou je jejich certifikace "Reakce na oheň A2- s1, d0", kdy je možné použití dřevěného obkladu i na domech kde to kvůli požárním předpisům nelze.
VÍCE INFORMACÍ
RODINNÝ DŮM BOSKOVICE
Dodáváme alubky na provádění provětrávaných fasád rodinných domů, které jsou obvzláště vhodné pro dříve postavené špatně odizolované domy, případně na vylepšení vzhledu nových r. domů. Alubky jsou také ideální způsob jak obložit štíty, římsy případně arkýře střech na místo dřevěných palubek, jelikož odpadá veškerá údržba na obtížně dostupných místech.
VÍCE INFORMACÍ
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE
Spolupracujeme s architekty na vytvářění individuálních typů obkladových alubek tvarem i barevnými dekory pro realizace fasád na veřejné stavby - školy, sportovní haly, kulturní domy, domovy důchodců a pod. Také u těchto staveb je nespornou výhodou nehořlavost našich alubek s certifikací reakce na oheň A2- s1, d0, což umožňuje v mnoha případech provést realizaci dřevěné fasády i v místě kde je požadován, z hlediska požární bezpečnosti, nehořlavý materiál.
VÍCE INFORMACÍ
KOMERČNÍ OBJEKTY
Designové fasádní obklady dle zadání architekta. Náhrada za dřevěné obklady pro splnění požárních předpisů.
BYTOVÉ DOMY
Fasádní obklady na nově stavěné bytové domy a rekonstrukce původních dřevěných obkladů za bezúdržbové alubky.
RODINNÉ DOMY
Provětrávané fasády domů, obklady štítů, podbití střech domů, plotové výplně ve stejném dekoru jako fasádní obklady.
OBECNÍ OBJEKTY
Zajištění výroby a realizace individuálních fasádních obkladů dle architektonických studií a projektů veřejných staveb.

Nabídka spolupráce pro firmy

Nabídka spolupráce je určena především pro architekty, projektová studia, realizační stavební firmy a obchodní firmy které prodávají, nebo jen montují dřevomateriály, stavební materiály a podobný sortiment a rádi by do své nabídky zařadili také náš nový bezúdržbový materiál - aludřevo.

 

Jste obchodní nebo realizační firma, zajímají Vás nové materiály, nové možnosti obchodu?

 

Nabízíme Vám několik variant spolupráce a různé formy odměn:

 

1. obchodní zastoupení v konkrétním regionu ČR - prodej materiálu vč. poskytování montážních prací, podmínkou je vlastní vzorkovna a zajištění montáže prodaného materiálu i subdodavatelsky třetí firmou

 

2. zprostředkování prodeje alubek - získání zákazníka který u nás materiál nakoupí (jedná se o třetí osobu) zprostředkovatel má nárok na provizi až od 2. obchodního případu a obratu v min. výši 50.000,-Kč bez DPH za 1. a 2. obch. případ dohromady

 

3. provádění montáží alubek - pokud spolupracující montážní firma přivede nového zákazníka, pak má nárok na provizi stejně jako zprostředkovatel - viz zprostředkování prodeje alubek

 


Rádi Vám zajistíme vzorky materiálů, proškolení montáže, propagační materiály atd. v rámci našich možností.

 

Kontaktujte nás - děkujeme za Váš zájem.

 

Vzájemná spolupráce je podmíněna uzavřením rámcové kupní smlouvy s možností inividuálně nastavených podmínek pro jednotlivé zájemce o spolupráci.

Vzor Rámcové kupní smlouvy je možné shlédnout zde - vzor smlouvy