Ceník alubek - prodej materiálu

Prodej materiálu zajišťuje pouze spol. Aludřevo s.r.o. se sídlem v Dobříši. Objednaný materiál dodáváme i s dopravou k zákazníkovi, pokud není se zákazníkem dohodnuto jinak. Montáže materiálu nezajišťujeme, jsme pouze schopni montáž případně zajistit prostřednictvím některé montážní firmy. Materiál zákazníkům dodáváme dle našich obchodních podmínek podrobně uvedených v sekci - Obchodní podmínky.

 

 

Prodejní ceník fasádních alubek a příslušenství

Prodejní ceník plotových prvků

 

 

Alubky je možné objednat:

 

jednoduše přímo zákazníkem a to zasláním mailové objednávky, kdy zpět obdržíte mail s informací, že jsme přijali Vaši objednávku a současně Vám pošleme vyplněný objednávkový formulář a také zálohovou fakturu. Po úhradě požadované zálohy na náš účet Vám objednávkový formulář pošleme mailem zpět jako - Potvrzení realizace dodávky objedamého materiálu. V takovém případě je objednávka vyřízena a zákazník může očekávat dodávku materiálu dle data uvedeného v objednávkovém formuláři.

 

UPOZORNĚNÍ - Pokud nedojde ze strany zákazníka k úhradě zálohové faktury do konce její splatnosti, objednávku v takovém případě stornujeme.

 

aaa
Ko
aaa