RESTAURACE NA ČERPACÍCH
STANICÍCH BENZINA
Vytváříme originální obkladové profily - alubky, jako náhradu za klasické dřevěné obklady podle požadavku architekta s ohledem na specifické požadavky a charakter konkrétní budovy. Absolutní výhodou je certifikace alubek jako nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0.
VÍCE INFORMACÍ
BYTOVÝ DŮM LIBEREC - HODKOVICE
Provádíme realizace bezúdržbových fasádní obkladů z alubek na nové bytové domy, případně také rekonstrukce původních dřevěných obkladů, které je potřeba revitalizovat. Alubky jsou skvělé řešení kdy odpadají jakékoliv nákady na údržbu na několik desetiletí. Ideální jsou tak pro bytová družstva případně majitelů bytových domů. Pochopitelně velkou výhodou je jejich certifikace "Reakce na oheň A2- s1, d0", kdy je možné použití dřevěného obkladu i na domech kde to kvůli požárním předpisům nelze.
VÍCE INFORMACÍ
RODINNÝ DŮM BOSKOVICE
Dodáváme alubky na provádění provětrávaných fasád rodinných domů, které jsou obvzláště vhodné pro dříve postavené špatně odizolované domy, případně na vylepšení vzhledu nových r. domů. Alubky jsou také ideální způsob jak obložit štíty, římsy případně arkýře střech na místo dřevěných palubek, jelikož odpadá veškerá údržba na obtížně dostupných místech.
VÍCE INFORMACÍ
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE
Spolupracujeme s architekty na vytvářění individuálních typů obkladových alubek tvarem i barevnými dekory pro realizace fasád na veřejné stavby - školy, sportovní haly, kulturní domy, domovy důchodců a pod. Také u těchto staveb je nespornou výhodou nehořlavost našich alubek s certifikací reakce na oheň A2- s1, d0, což umožňuje v mnoha případech provést realizaci dřevěné fasády i v místě kde je požadován, z hlediska požární bezpečnosti, nehořlavý materiál.
VÍCE INFORMACÍ
KOMERČNÍ OBJEKTY
Designové fasádní obklady dle zadání architekta. Náhrada za dřevěné obklady pro splnění požárních předpisů.
BYTOVÉ DOMY
Fasádní obklady na nově stavěné bytové domy a rekonstrukce původních dřevěných obkladů za bezúdržbové alubky.
RODINNÉ DOMY
Provětrávané fasády domů, obklady štítů, podbití střech domů, plotové výplně ve stejném dekoru jako fasádní obklady.
OBECNÍ OBJEKTY
Zajištění výroby a realizace individuálních fasádních obkladů dle architektonických studií a projektů veřejných staveb.

Ceník alubek - prodej materiálu

Prodej materiálu zajišťuje pouze spol. Aludřevo s.r.o. se sídlem v Dobříši. Objednaný materiál dodáváme i s dopravou k zákazníkovi, pokud není se zákazníkem dohodnuto jinak. Montáže materiálu nezajišťujeme, jsme pouze schopni montáž případně zajistit prostřednictvím některé montážní firmy. Materiál zákazníkům dodáváme dle našich obchodních podmínek podrobně uvedených v sekci - Obchodní podmínky.

 

 

Prodejní ceník fasádních alubek a příslušenství

Prodejní ceník plotových prvků

 

 

Alubky je možné objednat:

 

jednoduše přímo zákazníkem a to zasláním mailové objednávky, kdy zpět obdržíte mail s informací, že jsme přijali Vaši objednávku a současně Vám pošleme vyplněný objednávkový formulář a také zálohovou fakturu. Po úhradě požadované zálohy na náš účet Vám objednávkový formulář pošleme mailem zpět jako - Potvrzení realizace dodávky objedamého materiálu. V takovém případě je objednávka vyřízena a zákazník může očekávat dodávku materiálu dle data uvedeného v objednávkovém formuláři.

 

UPOZORNĚNÍ - Pokud nedojde ze strany zákazníka k úhradě zálohové faktury do konce její splatnosti, objednávku v takovém případě stornujeme.

 

aaa
Ko
aaa