RESTAURACE NA ČERPACÍCH
STANICÍCH BENZINA
Vytváříme originální obkladové profily - alubky, jako náhradu za klasické dřevěné obklady podle požadavku architekta s ohledem na specifické požadavky a charakter konkrétní budovy. Absolutní výhodou je certifikace alubek jako nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0.
VÍCE INFORMACÍ
BYTOVÝ DŮM LIBEREC - HODKOVICE
Provádíme realizace bezúdržbových fasádní obkladů z alubek na nové bytové domy, případně také rekonstrukce původních dřevěných obkladů, které je potřeba revitalizovat. Alubky jsou skvělé řešení kdy odpadají jakékoliv nákady na údržbu na několik desetiletí. Ideální jsou tak pro bytová družstva případně majitelů bytových domů. Pochopitelně velkou výhodou je jejich certifikace "Reakce na oheň A2- s1, d0", kdy je možné použití dřevěného obkladu i na domech kde to kvůli požárním předpisům nelze.
VÍCE INFORMACÍ
RODINNÝ DŮM BOSKOVICE
Dodáváme alubky na provádění provětrávaných fasád rodinných domů, které jsou obvzláště vhodné pro dříve postavené špatně odizolované domy, případně na vylepšení vzhledu nových r. domů. Alubky jsou také ideální způsob jak obložit štíty, římsy případně arkýře střech na místo dřevěných palubek, jelikož odpadá veškerá údržba na obtížně dostupných místech.
VÍCE INFORMACÍ
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE
Spolupracujeme s architekty na vytvářění individuálních typů obkladových alubek tvarem i barevnými dekory pro realizace fasád na veřejné stavby - školy, sportovní haly, kulturní domy, domovy důchodců a pod. Také u těchto staveb je nespornou výhodou nehořlavost našich alubek s certifikací reakce na oheň A2- s1, d0, což umožňuje v mnoha případech provést realizaci dřevěné fasády i v místě kde je požadován, z hlediska požární bezpečnosti, nehořlavý materiál.
VÍCE INFORMACÍ
KOMERČNÍ OBJEKTY
Designové fasádní obklady dle zadání architekta. Náhrada za dřevěné obklady pro splnění požárních předpisů.
BYTOVÉ DOMY
Fasádní obklady na nově stavěné bytové domy a rekonstrukce původních dřevěných obkladů za bezúdržbové alubky.
RODINNÉ DOMY
Provětrávané fasády domů, obklady štítů, podbití střech domů, plotové výplně ve stejném dekoru jako fasádní obklady.
OBECNÍ OBJEKTY
Zajištění výroby a realizace individuálních fasádních obkladů dle architektonických studií a projektů veřejných staveb.

Informace o materiálu

 

CO JSOU ALUBKY Z ALUDŘEVA:

nová varianta obkladového materiálu do exteriéru, který poskytuje zákazníkům 100% bezúdržbovost na - fasády, ploty a pod. Vyznačuje se skutečnými realistickými dekory dřevěných, ale také nedřevěných materiálů. Náš výrobek který preferujeme je vyroben z moderního stavebního materiálu z hliníku, který nepodléhá vlivu venkovního prostředí a zaručuje tak skutečně dlouhodobou, až několikagenerační životnost a přitom neztrácí svoji funkční ani designovou hodnotu.

 

FASÁDY - PLOTY

Pro ty kteří chtějí trvalou kvalitu bez údržby a bez kompromisů

 


PROČ VLASTNĚ ALUDŘEVO??? … VÍTE JAKÉ JSOU SKUTEČNÉ NÁKLADY NA ÚDRŽBU DŘEVA???


... CO JE DRAŽŠÍ DŘEVO NEBO ALUDŘEVO???

 

Pro ty kteří ještě nevědí jaká je realita, co obnáši údržba dřeva … opakovanou práci , opakované výdaje na nátěry nebo i řemeslníky, méně volného času a přesto vše dřevo stejně stárne, stárne a stárne

 

PODÍVEJTE SE JAK JE DŘEVO OPROTI ALUDŘEVU NEEKONOMICKÉ - prohlédnout zde

 


OBKLAD Z ALUDŘEVA

Standardně dodáváme několik typů obložení z Aludřeva a celkem tři typy jejich povrchové úpravy, kdy v každé jednotlivé variantě povrchové úpravy

je na výběr z mnoha barevných dekorativních povrchů v imitaci dřeva.

Navíc je možno dodat také velmi zajímavé nedřevěné dekory, které budeme také nabízet.

 

Umíme dodat, na přání zákazníka, různé individuální fasádní profily dle jeho specifického poždavku, min. objednávkové

množství je závisle od tvaru profilu, v každém případě je min. 90m2 plochy obkladu.


Dokážeme také vytvořit různorodou (mixovanou) barevnost profilů pro výsledný "extra" přírodní efekt fasády - obrázek vlevo, na základě individuálně připravených barevných vzorků z výroby - obrázek uprostřed.

Standardní variantou obkladů z aludřeva je ovšem imitace běžného dřevěného obkladu povrchově upraveného barevným nátěrem jako je tomu na obrázku vpravo.

 

 

aludřevo = žádné různobarevné fleky, žádná oxidace a stárnutí fasády a to vše bez údržby


 

 

Fasádní obložení z Aludřeva funguje bez údržby, na fotografii je vidět, že revitalizace dřevěného obkladu není vůbec jednoduchá záležitost.

 

obklad ze dřeva - obklad z aludřeva

 

 

Naši prezentaci uvádíme také na webu: hliníkové plabuky , hliníková fasáda , alubky