nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0
KATALOG ALUBEK +420 603 183 651
RESTAURACE NA ČERPACÍCH
STANICÍCH BENZINA
Vytváříme originální obkladové profily - alubky, jako náhradu za klasické dřevěné obklady podle požadavku architekta s ohledem na specifické požadavky a charakter konkrétní budovy. Absolutní výhodou je certifikace alubek jako nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0.
VÍCE INFORMACÍ
BYTOVÝ DŮM LIBEREC - HODKOVICE
Provádíme realizace bezúdržbových fasádní obkladů z alubek na nové bytové domy, případně také rekonstrukce původních dřevěných obkladů, které je potřeba revitalizovat. Alubky jsou skvělé řešení kdy odpadají jakékoliv nákady na údržbu na několik desetiletí. Ideální jsou tak pro bytová družstva případně majitelů bytových domů. Pochopitelně velkou výhodou je jejich certifikace "Reakce na oheň A2- s1, d0", kdy je možné použití dřevěného obkladu i na domech kde to kvůli požárním předpisům nelze.
VÍCE INFORMACÍ
RODINNÝ DŮM BOSKOVICE
Dodáváme alubky na provádění provětrávaných fasád rodinných domů, které jsou obvzláště vhodné pro dříve postavené špatně odizolované domy, případně na vylepšení vzhledu nových r. domů. Alubky jsou také ideální způsob jak obložit štíty, římsy případně arkýře střech na místo dřevěných palubek, jelikož odpadá veškerá údržba na obtížně dostupných místech.
VÍCE INFORMACÍ
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE
Spolupracujeme s architekty na vytvářění individuálních typů obkladových alubek tvarem i barevnými dekory pro realizace fasád na veřejné stavby - školy, sportovní haly, kulturní domy, domovy důchodců a pod. Také u těchto staveb je nespornou výhodou nehořlavost našich alubek s certifikací reakce na oheň A2- s1, d0, což umožňuje v mnoha případech provést realizaci dřevěné fasády i v místě kde je požadován, z hlediska požární bezpečnosti, nehořlavý materiál.
VÍCE INFORMACÍ
KOMERČNÍ OBJEKTY
Designové fasádní obklady dle zadání architekta. Náhrada za dřevěné obklady pro splnění požárních předpisů.
BYTOVÉ DOMY
Fasádní obklady na nově stavěné bytové domy a rekonstrukce původních dřevěných obkladů za bezúdržbové alubky.
RODINNÉ DOMY
Provětrávané fasády domů, obklady štítů, podbití střech domů, plotové výplně ve stejném dekoru jako fasádní obklady.
OBECNÍ OBJEKTY
Zajištění výroby a realizace individuálních fasádních obkladů dle architektonických studií a projektů veřejných staveb.

Prodej Alubek

Jelikož je naše nabídka poměrně rozsáhlá uvádíme zde,informativně pro Vaši představu, cenový přehled našich alubek a částečně také příslušenství.

 

Pokud si zákazník požaduje udělat rychlou a jednoduchou představu o finanční náročnosti našich alubek je to velmi jednoduché. Největší položkou o kterou se jedná je plocha obkladu v m2, tedy obkládaná plocha . Alubky tvoří cca 80 - 90% celkové investice zbytek už je montážní materiál. Pro rychlý informativní odhad stačí vynásobit plochu v m2 s prodejní cenou konkrétní alubky s konkrétním dekorem. K této částce se připočte ještě cca 15% na montážní materiál.

 

Je potřeba také uvést, že míváme různé výprodeje, kdy se dají naše produkty pořídit i za nižší ceny. Doporučujeme se o tom telefonicky nebo mailem dotázat.

 

 

PŘEHLED PRODEJNÍCH CEN – ceny uvedeny za m2 bez DPH


1. ceny alubek s povrchovou úpravou RAL – od 1500,- Kč/m2

2. ceny alubek s povrchovou úpravou PRIM – od 1700,- Kč/m2

3. ceny alubek s povrchovou úpravou LUX– od 2400,- Kč/m2

4. ceny alubek s povrchovou úpravou PRINT– od 2800,- Kč/m2

5. cena hliníkového roštu na 1bm cca - 150,- Kč

 

Kompletní prodejní ceník - FASÁDNÍ ALUBKY »

ceník se zobrazí přímo, nebo se automaticky uloží do stažených souborů v PDF záleží na Vaší používané aplikaci

 

Obchodní podmínky »

Soubory ke stažení »