Proč pořídit alubky?

Alubky z aludřeva jsou skvělou náhradou za klasické dřevěné obklady, které si bez pravidelné údržby nezachovají svůj původní vzhled a nejen to, stejně díky jejich vystavení venkovnímu klimatu postupně degradují, tyto nevýhody právě u alubek z aludřeva vůbec nejsou.

 

Alubky jsou na „celý život“ jelikož díky hliníkovému tělu alubky a skvělé technologii povrchové úpravy vydrží funkční mnoho desetiletí. Díky všem výhodám které alubky představují jsme na výstavě FOR GARDEN v roce 2019 získali, od komise složené z malé skupiny architektů, skvělé první místo za vystavovaný produkt založený na vlastním nápadu. Neustále se snažíme naši nabídku alubek rozšiřovat a nabízet stále nové typy alubek, ale stejně tak i nové dekory a postupně budeme přidávat také nabídku zajímavých nedřevěných dekorů.

 

Novinky roku 2020 prezentované na veletržní výstavě FOR GARDEN a FORARCH - obklady z hranolů z aludřeva a imitace obkladů z nedřevěného dekoru horniny Traventin.

 

 

 

PROČ VLASTNĚ ALUDŘEVO?
VÍTE JAKÉ JSOU SKUTEČNÉ NÁKLADY NA ÚDRŽBU DŘEVA?

 

Pro ty kteří ještě nevědí jaká je realita, co obnáší údržba dřeva … opakovanou práci , opakované výdaje na stavbu lešení, nátěry nebo řemeslníky, méně volného času a přesto vše dřevo stejně stárne, stárne a stárne.

 

PODÍVEJTE SE NA POROVNÁNÍ »

 

 

ALUBKY Z ALUDŘEVA

 

Standardně dodáváme několik typů obložení z Aludřeva a celkem tři typy jejich povrchové úpravy, kdy v každé jednotlivé variantě povrchové úpravy je na výběr z mnoha barevných dekorativních povrchů v imitaci dřeva. Navíc je možno dodat také velmi zajímavé nedřevěné dekory, které budeme také nabízet.

Umíme vyrobit, na přání zákazníka, různéindividuální fasádní profilydle jeho specifického poždavku, min. objednávkové množství je závisle od tvaru profilu, v každém případě je min. 90m2 plochy obkladu.

Dokážeme také vytvořit různorodou (mixovanou) barevnost profilů pro výsledný "extra" přírodní efekt fasády což je varianta povrchové úpravy PRIM, nebo skutečně ofocené dřevěné obklady což je varianta PRINT.


diplom cena GRAND PRIX
diplom cena GRAND PRIX
nové dekory - dřevodekory
nové dekory - dřevodekory
nové dekory nedřevěné - hornina traventin
nové dekory nedřevěné - hornina traventin
cedrová fasáda  kterou lze napodobit z alubek s dřevodekorem PRINT
cedrová fasáda kterou lze napodobit z alubek s dřevodekorem PRINT