nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0
KATALOG ALUBEK +420 603 183 651
RESTAURACE NA ČERPACÍCH
STANICÍCH BENZINA
Vytváříme originální obkladové profily - alubky, jako náhradu za klasické dřevěné obklady podle požadavku architekta s ohledem na specifické požadavky a charakter konkrétní budovy. Absolutní výhodou je certifikace alubek jako nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0.
VÍCE INFORMACÍ
BYTOVÝ DŮM LIBEREC - HODKOVICE
Provádíme realizace bezúdržbových fasádní obkladů z alubek na nové bytové domy, případně také rekonstrukce původních dřevěných obkladů, které je potřeba revitalizovat. Alubky jsou skvělé řešení kdy odpadají jakékoliv nákady na údržbu na několik desetiletí. Ideální jsou tak pro bytová družstva případně majitelů bytových domů. Pochopitelně velkou výhodou je jejich certifikace "Reakce na oheň A2- s1, d0", kdy je možné použití dřevěného obkladu i na domech kde to kvůli požárním předpisům nelze.
VÍCE INFORMACÍ
RODINNÝ DŮM BOSKOVICE
Dodáváme alubky na provádění provětrávaných fasád rodinných domů, které jsou obvzláště vhodné pro dříve postavené špatně odizolované domy, případně na vylepšení vzhledu nových r. domů. Alubky jsou také ideální způsob jak obložit štíty, římsy případně arkýře střech na místo dřevěných palubek, jelikož odpadá veškerá údržba na obtížně dostupných místech.
VÍCE INFORMACÍ
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE
Spolupracujeme s architekty na vytvářění individuálních typů obkladových alubek tvarem i barevnými dekory pro realizace fasád na veřejné stavby - školy, sportovní haly, kulturní domy, domovy důchodců a pod. Také u těchto staveb je nespornou výhodou nehořlavost našich alubek s certifikací reakce na oheň A2- s1, d0, což umožňuje v mnoha případech provést realizaci dřevěné fasády i v místě kde je požadován, z hlediska požární bezpečnosti, nehořlavý materiál.
VÍCE INFORMACÍ
KOMERČNÍ OBJEKTY
Designové fasádní obklady dle zadání architekta. Náhrada za dřevěné obklady pro splnění požárních předpisů.
BYTOVÉ DOMY
Fasádní obklady na nově stavěné bytové domy a rekonstrukce původních dřevěných obkladů za bezúdržbové alubky.
RODINNÉ DOMY
Provětrávané fasády domů, obklady štítů, podbití střech domů, plotové výplně ve stejném dekoru jako fasádní obklady.
OBECNÍ OBJEKTY
Zajištění výroby a realizace individuálních fasádních obkladů dle architektonických studií a projektů veřejných staveb.

Proč pořídit alubky?

Alubky z aludřeva jsou skvělou náhradou za klasické dřevěné obklady, které si bez pravidelné údržby nezachovají svůj původní vzhled a nejen to, stejně díky jejich vystavení venkovnímu klimatu postupně degradují, tyto nevýhody právě u alubek z aludřeva vůbec nejsou.

 

Alubky jsou na „celý život“ jelikož díky hliníkovému tělu alubky a skvělé technologii povrchové úpravy vydrží funkční mnoho desetiletí. Díky všem výhodám které alubky představují jsme na výstavě FOR GARDEN v roce 2019 získali, od komise složené z malé skupiny architektů, skvělé první místo za vystavovaný produkt založený na vlastním nápadu. Neustále se snažíme naši nabídku alubek rozšiřovat a nabízet stále nové typy alubek, ale stejně tak i nové dekory a postupně budeme přidávat také nabídku zajímavých nedřevěných dekorů.

 

Novinky roku 2020 prezentované na veletržní výstavě FOR GARDEN a FORARCH - obklady z hranolů z aludřeva a imitace obkladů z nedřevěného dekoru horniny Traventin.

 

 

 

PROČ VLASTNĚ ALUDŘEVO?
VÍTE JAKÉ JSOU SKUTEČNÉ NÁKLADY NA ÚDRŽBU DŘEVA?

 

Pro ty kteří ještě nevědí jaká je realita, co obnáší údržba dřeva … opakovanou práci , opakované výdaje na stavbu lešení, nátěry nebo řemeslníky, méně volného času a přesto vše dřevo stejně stárne, stárne a stárne.

 

PODÍVEJTE SE NA POROVNÁNÍ »

 

 

ALUBKY Z ALUDŘEVA

 

Standardně dodáváme několik typů obložení z Aludřeva a celkem tři typy jejich povrchové úpravy, kdy v každé jednotlivé variantě povrchové úpravy je na výběr z mnoha barevných dekorativních povrchů v imitaci dřeva. Navíc je možno dodat také velmi zajímavé nedřevěné dekory, které budeme také nabízet.

Umíme vyrobit, na přání zákazníka, různéindividuální fasádní profilydle jeho specifického poždavku, min. objednávkové množství je závisle od tvaru profilu, v každém případě je min. 90m2 plochy obkladu.

Dokážeme také vytvořit různorodou (mixovanou) barevnost profilů pro výsledný "extra" přírodní efekt fasády což je varianta povrchové úpravy PRIM, nebo skutečně ofocené dřevěné obklady což je varianta PRINT.


diplom cena GRAND PRIX
diplom cena GRAND PRIX
nové dekory - dřevodekory
nové dekory - dřevodekory
nové dekory nedřevěné - hornina traventin
nové dekory nedřevěné - hornina traventin
cedrová fasáda  kterou lze napodobit z alubek s dřevodekorem PRINT
cedrová fasáda kterou lze napodobit z alubek s dřevodekorem PRINT