nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0
KATALOG ALUBEK +420 603 183 651
RESTAURACE NA ČERPACÍCH
STANICÍCH BENZINA
Vytváříme originální obkladové profily - alubky, jako náhradu za klasické dřevěné obklady podle požadavku architekta s ohledem na specifické požadavky a charakter konkrétní budovy. Absolutní výhodou je certifikace alubek jako nehořlavý materiál s reakcí na oheň A2- s1, d0.
VÍCE INFORMACÍ
BYTOVÝ DŮM LIBEREC - HODKOVICE
Provádíme realizace bezúdržbových fasádní obkladů z alubek na nové bytové domy, případně také rekonstrukce původních dřevěných obkladů, které je potřeba revitalizovat. Alubky jsou skvělé řešení kdy odpadají jakékoliv nákady na údržbu na několik desetiletí. Ideální jsou tak pro bytová družstva případně majitelů bytových domů. Pochopitelně velkou výhodou je jejich certifikace "Reakce na oheň A2- s1, d0", kdy je možné použití dřevěného obkladu i na domech kde to kvůli požárním předpisům nelze.
VÍCE INFORMACÍ
RODINNÝ DŮM BOSKOVICE
Dodáváme alubky na provádění provětrávaných fasád rodinných domů, které jsou obvzláště vhodné pro dříve postavené špatně odizolované domy, případně na vylepšení vzhledu nových r. domů. Alubky jsou také ideální způsob jak obložit štíty, římsy případně arkýře střech na místo dřevěných palubek, jelikož odpadá veškerá údržba na obtížně dostupných místech.
VÍCE INFORMACÍ
DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE
Spolupracujeme s architekty na vytvářění individuálních typů obkladových alubek tvarem i barevnými dekory pro realizace fasád na veřejné stavby - školy, sportovní haly, kulturní domy, domovy důchodců a pod. Také u těchto staveb je nespornou výhodou nehořlavost našich alubek s certifikací reakce na oheň A2- s1, d0, což umožňuje v mnoha případech provést realizaci dřevěné fasády i v místě kde je požadován, z hlediska požární bezpečnosti, nehořlavý materiál.
VÍCE INFORMACÍ
KOMERČNÍ OBJEKTY
Designové fasádní obklady dle zadání architekta. Náhrada za dřevěné obklady pro splnění požárních předpisů.
BYTOVÉ DOMY
Fasádní obklady na nově stavěné bytové domy a rekonstrukce původních dřevěných obkladů za bezúdržbové alubky.
RODINNÉ DOMY
Provětrávané fasády domů, obklady štítů, podbití střech domů, plotové výplně ve stejném dekoru jako fasádní obklady.
OBECNÍ OBJEKTY
Zajištění výroby a realizace individuálních fasádních obkladů dle architektonických studií a projektů veřejných staveb.

NABÍDKA - FASÁDNÍ ALUBKY, PLOTY, PŘÍSLUŠENSTVÍ
Proč pořídit naše alubky z aludřeva

Proč pořídit naše alubky z aludřeva

Vadí Vám opakované nátěry dřevěných obkladů a s tím spojené finanční výdaje a časové ztráty? Vadí vám stárnutí dřeva a jeho postupná degradace? Máte rádi dřevěné materiály, ale vadí Vám změny barevnosti dřevěných obkladů? Máte obavy, že Vaše dřevěná fasáda bude vypadat zcela jinak než byl Váš původní záměr?

Pak jste právě objevili materiál, kde tyto záležitosti řešit nebudete - alubky z aludřeva.
VÍCE INFORMACÍ »
Alubky - hlavní nabídka - obklady fasád, podbití, štítů

Alubky - hlavní nabídka - obklady fasád, podbití, štítů

Naše alubky jsou velmi dobře použitelné téměř na všech místech, kde se běžně instalují dřevěné palubky a obklady. Velmi vhodné jsou zejména tam kde je údržba dřeva velmi koplikovaná např. na fasády ve vyšších patrech nebo na štítech domů, na podbití, římsách a arkřích nebo nástvavbách střech.
VÍCE INFORMACÍ »
Alubky - plotová pole a balkónové výplně

Alubky - plotová pole a balkónové výplně

Poměrně velké plochy dřevěných materiálů se používají také na plotové výplně. I zde mají naše alubky, jako forma plotových výpní nebo výplní balkónů, svoje opodstatnění, jelikož jsou velmi lehké, přitom pevné a jejich instalace je velmi jednoduchá.
VÍCE INFORMACÍ »
Příslušenství pro montáž fasád

Příslušenství pro montáž fasád

K montáži alubek z aludřeva není potřeba žádné velké množství spojovacího a montážního materiálu. Veškeré tyto komponenty uvádíme v této samostatné sekci se stručným popisem na jejich použití. Doporučujeme shlédnout sekci - MONTÁŽ kde je vše potřebné detailně vysvětleno.
VÍCE INFORMACÍ »